Dane osobowe

W Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dbać o Twoją prywatność; zawsze dokładamy wszelkich starań, aby starannie chronić Twoje dane osobowe w najlepszy możliwy sposób. Dążymy do tego, aby zawsze przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących ochrony danych osobowych; w tym celu chcemy zapewnić naszym klientom możliwie największą przejrzystość i dokładność informacji o naszych procedurach oraz procesach dotyczących danych osobowych. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu pomóc Ci zrozumieć, jakie informacje gromadzi Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) i w jaki sposób będą one wykorzystywane.

Scandinavian Jewelry Design
(SJD of Sweden AB, SE556678204001)
Box1039
S-751 40 Uppsala

privacy@ScandinavianJewelryDesign.com

została wyznaczona jako administrator danych do przetwarzania danych osobowych naszych klientów gromadzonych i wykorzystywanych przez naszą witrynę oraz w ramach naszych usług.

W jakich okolicznościach przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w następujących sytuacjach: kiedy dokonujesz zakupu, kiedy korzystasz z naszej strony internetowej, kiedy kontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta lub kiedy w inny sposób wchodzisz w interakcję z nami lub naszymi przedstawicielami. Głównym celem tego przetwarzania jest realizacja umów sprzedaży z Tobą w roli klienta lub dostarczanie produktów, usług i ofert.

Dane osobowe, które zbieramy

Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) przechowuje następujące informacje o Tobie jako kliencie:

Imię i nazwisko

Adres

Numer telefonu

Adres e-mail

Kod drzwi (jeśli określono)

Data urodzenia (jeśli otrzymaliśmy tę informację)

Przegląd zamówienia

Adres IP

 

Informacje dotyczące korzystania z witryny Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB)

Informacje dotyczące produktów i ofert, co do których wyraziłeś(-aś) zainteresowanie, oraz informacje o Twoich interakcjach z naszymi newsletterami.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby:

 

- móc zaoferować Ci towary i usługi oraz wypełniać nasze zobowiązania w związku z dokonanym przez Ciebie zakupem.

- pomóc Ci jako klientowi, kiedy kontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta.

- przedstawić Ci trafne i atrakcyjne oferty; aby poprawić komfort użytkowania naszej strony internetowej (np. podczas składania zamówienia).

- wysyłać odpowiednie materiały marketingowe w postaci wiadomości e-mail i newsletterów dotyczących konkretnych usług. Możesz wycofać swoją zgodę na otrzymywanie naszego newslettera, kontaktując się z nami pod adresem welcome@scandinavianjewelrydesign.com.

- wypełniać nasze obowiązki związane z obsługą reklamacji i zwrotów.

- dalej rozwijać nasze usługi, produkty i oferty, aby stały się bardziej atrakcyjne dla Ciebie jako klienta.

- zachować zgodność z obowiązującymi przepisami.

Podstawa prawna zbierania danych osobowych

Wszystkie dane osobowe gromadzone przez Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) są gromadzone i/lub przetwarzane zgodnie z prawem. Informacje te mogą być po części postrzegane jako konieczny wymóg umożliwiający nam wypełnienie naszych zobowiązań wobec naszych klientów, w celu realizacji zamówień oraz umów / zakupów. Tego typu informacje są zbierane i / lub przetwarzane na podstawie zgody udzielonej nam przez klientów. Zgoda ta musi być wyrażona dobrowolnie i z należytym zrozumieniem jej znaczenia, aby mogła służyć jako podstawa prawna do gromadzenia / przetwarzania danych. W celu personalizacji Twojego doświadczenia na naszej stronie internetowej i dostosowania jej zawartości, gromadzimy także informacje o Twoim użytkowaniu / zachowaniu na naszej witrynie.

W niektórych przypadkach Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w oparciu o równowagę interesów. Obejmuje to na przykład analizę Twojego zachowania na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci standard użytkowania dostosowany do Twoich potrzeb.

Wreszcie, dane osobowe mogą być gromadzone i/lub przetwarzane, aby umożliwić Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) wypełnianie różnych zobowiązań i spełnianie odpowiednich wymagań prawnych.

Przechowywanie i dostęp do danych osobowych

W Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) przechowujemy dane osobowe do czasu, aż wywiążemy się z naszych zobowiązań związanych z celem(-ami), dla których dane te zostały zebrane. Dane osobowe mogą być jednak przechowywane przez dłuższy czas w przypadkach, gdy istnieje prawny wymóg zobowiązujący Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) do dłuższego przechowywania danych lub gdy interes prawny firmy wymaga ich dalszego przetwarzania.

Wszystkie dane osobowe są traktowane w Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB) jako ściśle poufne; są one przekazywane stronom trzecim wyłącznie w celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie i do osiągnięcia celu(-ów), dla którego(-ych) zostały zebrane. Do takich przypadków zalicza się (choć nie tylko) wykorzystywanie danych osobowych w celu ułatwienia transportu zamówienia, udostępnianie danych osobowych partnerom medialnym w celach marketingowych lub w celu przetworzenia płatności za zamówienie.

 

Nigdy nie udostępnimy Twoich danych osobowych stronom trzecim w celach marketingowych, które wykraczają poza działalność Scandinavian Jewelry Design (SJD of Sweden AB). Nie sprzedamy Twoich danych stronom trzecim bez Twojej zgody.

Wszystkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury, aby upewnić się, że dostęp do danych osobowych posiadają jedynie zatwierdzone strony i że dane te nie wpadną w niepowołane ręce.

Pozostałe informacje

Wykorzystujemy pliki cookie oraz podobne technologie, aby mierzyć i zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszej witryny. Korzystamy głównie z usług analityki internetowej Google. Możesz przeczytać więcej o Polityce prywatności Google tutaj.

Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi klienci pokładali zaufanie w naszych metodach przechowywania i przetwarzania danych osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli chcesz otrzymać wgląd do naszego rejestru, aby skorygować nieprawidłowe dane osobowe lub jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe zostały usunięte z naszych systemów. Zobowiązujemy się do udzielenia odpowiedzi zgodnie z prawem w ciągu 30 dni od otrzymania zapytania, choć zawsze staramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe zostały usunięte z naszych systemów, będziesz musiał(-a) dostarczyć nam odpowiedni dowód zakupu, aby umożliwić nam przetworzenie zwrotu lub reklamacji.

Wykorzystujemy Klarna jako dostawcę usług rozliczeniowych. Oznacza to, że możemy przekazywać Twoje dane osobowe w postaci danych kontaktowych oraz szczegółów zamówienia do Klarna w momencie załadowania rozliczenia końcowego w celu zarządzania Twoim zakupem przez Klarna. Twoje przekazane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Klarna.

Scandinavian Jewelry Design
(SJD of Sweden AB, SE556678204001)
Box1039
S-751 40 Uppsala

privacy@ScandinavianJewelryDesign.com
Zaloguj się

Are you in the right place?

 • Germany
 • Finland
 • Norway
 • Denmark
 • Netherlands
 • France
 • Italy
 • Poland
 • Sweden
 • Spain
 • Ireland
 • Portugal
 • Austria | DE
 • Belgium | DE
 • Belgium | NL
 • Belgium | FR